Сковороди зоря у вічність промовля…

У рамках проходження виробничої практики магістрантки групи м1УМЛ спеціальності 035 Філологія провели для студентів факультету філології та соціальних комунікацій виховні заходи, приурочені до трьохсотріччя від дня народження видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога − Григорія Савича Сковороди, неординарність життя й думок якого тримає людство глибиною та незбагненністю аж донині. Метою їх було вшанування й осмислення інтелектуального надбання непересічної постаті великого сина українського народу.

Керівник виробничої практики, професор Володимир Анатолійович Нищета відзначив високий рівень організації та проведення кураторських години здобувачками магістерського рівня вищої освіти, зокрема, виховного заходу «Сковороди зоря у вічність промовля…» – для студентів групи 1УМЛ (куратор – Ліпич Вікторія Миколаївна), підготовленого Скуратовською Дариною та Пронькою Марією, для групи 2УМЛ (куратор – Вусик Ганна Леонідівна) – Саркіц Іриною та Стельмах Анастасією, для груп 3УМЛ (куратор – Павлик Неля Віленівна) і 4УМЛ (куратор – Глазова Світлана Миколаївна) – Мірошниченко Оксаною та Шульгою Олександрою.
Присутні ознайомилися з цікавими й маловідомими фактами з життя та діяльності “вічного мандрівника”, чи не найцікавішого чоловіка в історії української культури, його філософськими й педагогічними поглядами, правилами життя, якими він керувався сам і якими ділився за світом. Родзинкою івентів стало складання студентами запропонованого організаторками тематичного «Асоціативного куща», у результаті чого всі присутні мали змогу споглядати на онлайновій дошці оригінальні та яскраві роботи.
Наприкінці зустрічей під час невеличкої інтерактивної гри «Правда чи фейк» присутні розподіляли прослухані факти з життя і творчості Григорія Савича за принципом правдивості.
Варто зазначити, що організаторкам вдалося створити дружну невимушену атмосферу під час заходів, активізувати й зацікавити всіх присутніх і разом зі всією Україною вшанувати пам’ять великого сина українського народу, що прожив свій земний вік за покликом душі і навчав цього інших.

Дарина Скуратовська,
здобувачка групи м1УМЛ
факультету філології та соціальних комунікацій


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print