Карантин – це тест-драйв on-line системи навчання, але ніяк не перешкода творчості

На факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв курс «Мистецтво» залишається невід’ємною і важливою складовою освіти в початковій школі та фундаментом естетичного виховання. Освіта за такими предметами, як малюнок, академічний живопис, спрямована на підготовку художника у сфері актуального мистецтва – інсталяції, об’єкта, перформансу, відео-арту, цифрових медіа.

Електронна пошта – це стандартний сервіс Інтернету, що забезпечує передавання повідомлень, як у формі звичайних текстів, які в інших формах. Також використовуються інші соціальні спільноти Viber, Telegram.

Зокрема, старший викладач катедри початкової освіти Ольга КАЧЕРОВА та доцент Олена МАЛИЦЬКА  проводять on-line майстер класи з живопису  та малюнку для своїх студентів. На дистанційному навчанні студенти пізнають світ художнього мистецтва та світової спадщини  завдяки відкритим доступам до віртуальних музеїв світу.

А саме, 39 музеїв світу, які можна побачити on-line https://ua.mozaweb.com/lexikon.php?cmd=getlist&let=7&sid=VIZ; Мистецтво 3D сцени: https://cutt.ly/KtmWh; 25 музеїв Львівщини: https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/ ; подорож українськими музеями просто неба https://khanenkomuseum.kiev.ua/uk/pro-musey/virtualnyi-tur;  прогулянка музеєм Ханенків https://cutt.ly/rtmmo6t; Лувр, Колізей, Мачу-Пікчу https://britishmuseum.withgoogle.com; Британський музей https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne ; Лувр https://artsandculture.google.com; художні колекції з усього світу https://www.staatsoperlive.com; Віденська опера https://www.metopera.org Метрополітен https://www.facebook.com/frankotheatre/ трансляції вистав театру Франка.

За матеріалами катедри початкової освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print