1932-33 років в Україні говорили сьогодні студенти різних факультетів і спеціальностей в конференц-залі БДПУ
І не тільки говорили, а наводили десятки фактів масового фізичного винищення українських хліборобів штучним голодом. Це був свідомий терористичний акт сталінської політичної системи проти мирних людей, проти українців як нації і, зокрема, проти селян як класу. Внаслідок чого було підірвано соціальні основи нації, її традиції, духовну культуру та самобутність. Головною метою організації штучного голоду був підрив соціальної бази опору українців проти комуністичної влади та забезпечення тотального контролю з боку держави за всіма верствами населення.
Своєрідну виховну годину організували виховний відділ та Студентська рада БДПУ, а провела її відповідальна за виховну роботу в університеті, доцент Анетта Омельченко. Змістовні виступи студентів-істориків, правознавців, математиків тощо Іллі Юшина, Артема Бойка, Вікторії Капран, Євгена Міщенка та Лоліти Богуш зуміли зацікавити слухачів, сколихнувши в кожного хвилі невимовної скорботи за мільйони страчених українських життів сталінськими нелюдами…
Завідувач відділом обслуговування бібліотеки БДПУ Ірина Філон ознайомила студентів із експонатами книжкової тематичної виставки, а також матеріалами віртуальної виставки на сайті http://library.bdpu.org/інформаційно-виставкова-діяльність-2/virtualni-vistavki/схилимо-голови-схилимо/.
«Університетське Слово»
Світлини редакції