У всякого своя доля…

До Шевченкового 200-ліття

Я так її, я так люблю
Мою Україну убогу,
Що проклену святого Бога,
За неї душу погублю…

Т. Шевченко

Учнівська та студентська молодь, викладацький колектив економіко-гуманітарного коледжу БДПУ вшанували пам’ять та пригадали творчий шлях видатного українського письменника, неперевершеного майстра слова Т. Г. Шевченка. Сьогодні в стінах коледжу пройшов виховний захід, присвячений 200-річчю від дня народження великого Кобзаря на тему: «У всякого своя доля і свій шлях широкий…». Мета його – в збережені духовної культури молодого покоління, пробудження в них естетичних та моральних почуттів. Втілили в життя це сценічне дійство керівник групи «Кухар, кондитер» Н. Татькова, соціальний педагог Г. Іванченко та бібліотекар Л. Караваєва, а відповідальною за проведення заходу стала заступник директора Г. Сенченко.

Тридцять учнів коледжу проявили активну участь у підготовці Шевченківського свята. Хлопці та дівчата декламували вірші талановитого поета, кружляли у танцювальному вихорі та співали пісні. Присутні мали змогу «пройтись» життєвими стежкам нелегкої доленьки Тараса Шевченка та, навіть, подивитися невеличку інсценівку, у якій відобразили юного поета в розмові з молодими українками. Ще «зелений» Тарас розповідає, як не хоче працювати в маляра та показує молодичкам намальовану ним картину. Вже тоді його нестримана душа воліла до творчості, словесності, письма та образотворчого мистецтва (див. світлини).

Гостями заходу була Народна академічна хорова капела «Промінь» на чолі зі своїм керівником Іваном Іванченком. Увагу присутніх привернули довгі, бордові жіночі плаття та чоловічі смокінги. Вишукані та зосереджені, вони зайняли свої місця на сцені та заспівали вірш невмирущі Тарасові «Думи мої, думи..».

Пам'ять про цей день закріпилася загальною світлиною, що впродовж багатьох літ нагадуватиме учасникам цього свята рік, коли безсмертному Кобзареві виповнилося 200 (див. світлини)…

Кристина Корінець,
студентка-журналістка БДПУ,
кор. «УС»

Світлини Олександра Степаненка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print