Відзвітувались у столиці, в Міністерстві

У Міністерстві освіти і науки України триває звітування проректорів з наукової роботи ВНЗ про наукову та науково-технічну діяльність у 2013 році. Четвертого дня, 6 лютого 2014 року, під головуванням директора департаменту наукової діяльності та ліцензування Олександра Якименка проведено засідання педагогічних вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації з питань підбиття підсумків наукової та науково-технічної діяльності у 2013 році.

У засіданні взяли участь проректори з наукової роботи Бердянського державного педагогічного університету Ігор Богданов (див. світлини), Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університету», Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, Ізмаїльського державного гуманітарного університету.

Під час засідання розглядалися основні питання наукової та науково-технічної діяльності цих закладів. Проректори з наукової роботи доповідали щодо результатів виконання завершених у 2013 році фундаментальних та прикладних наукових досліджень і розробок, ефективності використання бюджетних коштів.

Слід зазначити, що під час засідання обговорювалися проблемні питання, які виникали при виконанні наукових досліджень і розробок у 2013 році.

Директор департаменту наукової діяльності та ліцензування Олександр Якименко звернув увагу проректорів з наукової роботи на такі важливі моменти:

  1. при поданні робіт необхідно на конкурсний відбір приділяти особливу увагу актуальність тем наукових досліджень;

  2. проекти наукових досліджень, які подаються на конкурс повинні мати конкретні кінцеві результати та їхні впровадження;

  3. залучати молодих науковців до виконання цікавих наукових досліджень та розробок;

  4. результати фундаментальних наукових досліджень продовжувати у виконанні прикладних наукових досліджень;

  5. на етапі підготовки проектів наукових досліджень знаходити реального споживача або зацікавлених в результатах виконаних наукових досліджень фізичних та юридичних осіб.

Джерело: mon.gov.ua


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print