«Азовський зорепад» в БДПУ

Сьогодні на сцені «музичного» корпусу університету проходив 5-й Регіональний конкурс обдарованої молоді в галузі вокального та інструментального мистецтва «Азовський зорепад». Організували та провели це традиційне свято студенти та викладачі кафедри музичного виховання БДПУ.

Мета дійства – виявлення обдарованої молоді в галузі вокального та інструментального мистецтва, розкриття творчої індивідуальності та виконавчої майстерності учасників, а ще – професійна спрямованість молоді до майбутнього фаху педагога-музиканта.

Цей конкурс став доброю традицією, яку започаткувала кафедра музичного виховання, і він в котрий раз довів свою значимість і ефективність. Перетворюючись у масовий захід, конкурс одночасно збирає велику кількість творчої молоді, яка вирішила пов’язати своє життя з музикою. Для викладачів цей концерт – це можливість заздалегідь познайомитися з майбутніми абітурієнтами, оцінити рівень їх музичних здібностей та допомогти своїми професійними консультаціями щодо складання вступного творчого конкурсу.

Сьогоднішній конкурс об’єднав на своїй сцені 20 талановитих учасників із загальноосвітніх шкіл Бердянська та Андріївського, Бердянського, Чернігівського, Пологівського районів…

Зі сцени пролунали українські та зарубіжні пісні та композиції. Молоді та талановиті хлопці і дівчата, не соромлячись, проявили всю свою здібність та любов до музики.

По завершенню свята учасників нагородили грамотами та солодкими призами, побажали нашим майбутнім абітурієнтам творчої наснаги та успішного складання зовнішнього незалежного тестування, і повідомили, що двері Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв відкриті для тих, кому не байдужі мистецтво та творчість.

Ірина Дубінець,
кандидат педагогічних наук, доцент
Світлини Ксенії Назарової,
студентки-практикантки
«Університетського Слова»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print