БДПУ приймає фахівців зі спеціальної та інклюзивної освіти

Актуальні проблеми освіти дітей із особливими освітніми потребами зібрали фахівців з усієї України в стінах нашого університету.

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні підходи в освіті дітей із особливими освітніми потребами» приурочена до 100-річчя факультету спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. Співорганізаторами конференції виступили факультет спеціальної та інклюзивної освіти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів» та Бердянський державний педагогічний університет. На науковий захід зібралися близько 200 учасників з різних куточків України.

Перед учасниками конференції виступив із привітальним словом ректор БДПУ, професор Ігор Богданов. Він розповів присутнім історію нашого закладу вищої освіти та етапи його становлення. Звернув увагу гостей на позитивних змінах і зрушеннях, які відбуваються останнім часом. Декан факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти, професор Лариса Казанцева привітала всіх присутніх та побажала активних наукових пошуків та великих звершень. Приєдналися до привітань професор, завідувач кафедри логопедії та логопсихології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова – Світлана Федоренко та виконавчий директор ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів», доцент кафедри логопедії та логопсихології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова – Ірина Мартиненко.

Відкривали конференцію концертом. Студенти нашого університету та мистецькі гуртки міста Бердянська підготували яскраві танцювальні та вокальні номери.

На пленарному засіданні із доповіддю на тему: «100-річна історія підготовки кадрів на факультеті спеціальної та інклюзивної освіти НПУ імені М. П. Драгоманова» виступила професор Світлана Федоренко. Із сучасними технологіями психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами ознайомила присутніх доцент Ірина Мартиненко. Перший проректор БДПУ, професор Ольга Гуренко представила учасникам доповідь про досвід Бердянського державного педагогічного університету в підготовці фахівців до роботи в інклюзивному освітньому просторі.

Конференція проводитиметься два дні. Програма насичена і цікава –на учасників чекають майстер-класи і секційні засідання. 14 червня відбудеться фінал конкурсу методичних робіт Української асоціації корекційних педагогів, засідання Ради ВГО УАКП та урочисте закриття.

 

Юлія Мельнікова,
завідувач кафедри соціальних комунікацій,
кандидат філологічних наук, доцент
Світлини з архіву редакції «Університетське слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print