Бердянський державний педагогічний університет відвідали гості з Херсонського державного університету

У четвер, 25 листопада, у Бердянському державному педагогічному університеті відбулась зустріч з проректором та проректоркою Херсонського державного університету Максимом Вінником та Наталією Кушнір.

Ректор БДПУ, професор Ігор Богданов розповів гостям про Бердянський університет, його історію та провів екскурсію університетом: «Спочатку це була чоловіча гімназія, яка відкрилась у 1872 році, а в 1932 році на базі Бердянського педагогічного технікуму створений Бердянський державний інститут соціального виховання».

На другому поверсі головного корпусу гості мали змогу побачити аудиторії, у яких навчаються студенти, та актову залу. Для здобувачів освіти, які поглиблено вивчають іноземні мови, та для делегацій уже зовсім скоро почне працювати лекційна аудиторія, яка оснащена системою синхронного переводу. До речі, на даний момент така система у запорізький області знаходиться лише у Бердянському державному педагогічному університеті.

Також Максим Олександрович та Наталія Олександрівна відвідали паркову зону, яка знаходиться на території університету, та зробили пам’ятну фотографію біля дерева бажань.

У кінці зустрічі гості та ректор БДПУ подякували один одному за зустріч, обмін емоціями та досвідом, а також отримали пам’ятні подарунки.

Анастасія Смоліна, журналістка «УС»

Фотографії: Світлана Литовченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print