Наші – спікери та ведучі майстер-класу: більше тисячі осіб

17–19 листопада 2021 року на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського у рамках проєкту програми Erasmus + Jean Monnet Module 620252-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Інклюзивна освіта як індивідуальна траєкторія особистісного зростання дитини з особливими освітніми потребами» (V школа технологій інклюзивної освіти).

Запрошеними спікерами та ведучими майстер-класу на Секції ІІІ. Нормотипові діти дошкільного і молодшого шкільного віку в інклюзивному освітньому середовищі: особливості розвитку і психолого-педагогічний супровід були кандидати педагогічних наук, доценти кафедри прикладної психології та логопедії Бердянського державного педагогічного університету Ганна Лопатіна та Євгенія Линдіна, консультант (учитель-дефектолог) ІРЦ Енергодарської МР Запорізької області, керівник ММО вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів Дар’я Мурсалова.

Виступ й майстер-клас на тему «Конструктивна взаємодія в інклюзивному просторі закладу дошкільної освіти» визвав жвавий інтерес та дискусію. В стрімі онлайн були присутніми більше тисячі осіб. Активна аудиторія, позитивні відгуки організаторів та учасників конференції – і ми – спікери – висвітили й на практиці показали можливість творчої конструктивної взаємодії в команді.

Ганна Лопатіна,

доцент кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *