«Благослови, мати, весну зустрічати…»

Учора, 19 квітня, в 4 корпусі БДПУ студенти першого, другого та третього курсів спеціальності «Журналістика» та їх наставник кандидат філологічних наук, доцент кафедри соціальних комунікацій Людмила Кондакова влаштували свято весни – «Благослови, мати, весну зустрічати…».

Захід розпочався зі слів двох ведучих, які розповідали про важливість весни для людей і всього живого. Вони довідково розказали аудиторії про ті свята, котрі відбуваються у цю пору року та які обряди й звичаї українського народу пов’язані з ними. Окрім цього, представили свої таланти Юлія Решетнік (вихованка студії «Юн-прес»), яка зіграла й заспівала дві тематичні пісні та студентка Ангеліна Чернікова, показавши запальний танець.

Головною «родзинкою» вечора стала постановка фрагментів вистави Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці». Студенти-актори майстерно перевтілилися у свої ролі, що викликало бурю емоцій у глядацької зали.Свято завершилось весняною піснею, яку співали всі учасники заходу та висловлюваннями глядачів своєї подяки, за гарно проведений час. Заступник декана ФФСК з навчально-методичної роботи,  доцент Оксана Каліберда привітала організатора та подякувала студентам за яскраві емоції. Заступник декана ФФСК з виховної роботи,  доцент Оксана Червенко подарувала торт студентам за плідну працю, а завідувач кафедри соціальних комунікацій,  доцент Юлія Мельнікова наголосила на тому, що такі вечори дають можливість студентам розкрити власні таланти.

Ігор Фуклєв,
студент-журналіст 1ж групи
Світлини Андрія Мусафірова,
студента-журналіста 1ж групи


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print