«Буду я навчатись мови золотої» –

саме так назвали конкурс знавців рідної мови його організатори – кафедра української мови та методики викладання фахових дисциплін Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ, зокрема, кандидат філологічних наук, доцент Еліна Олійник.

…Зважаючи на ситуацію, що склалася в державі в ці нелегкі часи, Еліна Вікторівна запропонувала розпочати конкурс хвилиною мовчання, а згодом відкрила, почала й провела сам конкурс. Дві команди четвертокурсниць «Грамотійки» (капітан – Ольга Чайка) та «Берегині» (капітан – Ілона Бабенко) цікаво й переконливо змагалися за першість у найрізноманітніших конкурсах: «Візитна картка учасників»; «Мовне асорті»; фразеологічна розминка «Хто більше читає, той більше знає»; «Лексична мозаїка», «Конкурс капітанів», «Тлумачний словник» тощо (див. світлини).

Компетентне журі у складі доцентів Інституту ФСК Олени Крижко та Нелі Павлик, а також журналіста, редактора газети БДПУ «Університетське Слово» Степана Гериліва навперебій вичислювало та зводило до спільного знаменника бали, а на завершення оголосило про заслужену нічию: 76Х76!

Командам-учасницям конкурсу вручено заслужені винагороди, а кожній конкурсантці член журі Степан Герилів вручив свою книжку «Заробітчанські дзвони» з авторськими автографами.

Олександр Степаненко,
журналіст

Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print