У світі, де швидкі зміни стали звичними, важливо вміти не лише адаптуватися до них, а й бути готовими до будь-яких несподіванок. Саме таку мету мав тренінг “Бути готовим до всього: Кризовий менеджмент для життя”, проведений Аллою Мельничук — кураторкою Школи лідерства БДПУ, магістеркою з управління проєктами, програмною директоркою ГО “Агенція креативних ініціатив «Більше»” та асистенткою кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти.
Захід був побудований навколо вправи, що допомогла учасникам створити практичний план дій на випадок кризи. Алла Мельничук поділилася своїм досвідом та знаннями в галузі кризового управління, сприяючи учасникам/цям у розумінні, як ефективно справлятися з труднощами в житті, навчанні та на роботі.
У першій частині тренінгу учасники детально проаналізували свої особисті виклики, що можуть привести до кризи. Вони визначали, які ситуації у їхньому житті найбільш ймовірно можуть стати джерелом стресу чи невизначеності. Зокрема, розглядали можливі стресові фактори як у особистому житті, так і в професійній сфері, оцінюючи ймовірність їх настання та потенційний вплив на загальну картину життя.
Цей етап допоміг кожному та кожній зрозуміти, що найбільше може завадити їхній стабільності, а також виявити найбільш вразливі точки для подальшого вдосконалення.
Другим кроком було розроблення індивідуальних планів дій для кожного учасника/учасниці. Учасники тренінгу створювали стратегії подолання найбільш актуальних викликів, розглядаючи способи управління організацією, мотивацією та контролем у кризових ситуаціях. Це дозволило кожному/кожній визначити, які кроки необхідно зробити, щоб мінімізувати наслідки потенційних криз і підготуватися до їхнього вирішення за допомогою чітких і зважених рішень.
Учасники отримали не лише теоретичні знання, а й практичні інструменти для подолання кризових ситуацій, які можна застосувати в будь-яких обставинах.
Тренінг відбувся в рамках акції “16 днів проти насильства”.
Реєстрація на подальші заходи Школи лідерства за посиланням
Розвиток лідерських якостей студентів /студенток відбувається на виконання цілей сталого розвитку (ціль 8. Гідна праця та економічне зростання, ціль 10. Скорочення нерівності ціль 17. Партнерство заради сталого розвитку).
Заходи реалізуються в рамках проєкту “Підтримка дітей та молоді шляхом зміцнення потенціалу низових ініціатив швидкого реагування в Україні – фаза ІІ”, що реалізує громадська організація Асоціація Української Миротворчої Школи за фінансової підтримки Terre des Hommes Germany.
За матеріалами