Бути у тренді! Створення чат-бота «Your psychologist»

Упродовж п’яти днів громадська організація «Свої» Запорізької області провела інтенсив із волонтерського менеджменту, під час якого складні, на перший погляд, теми пояснювали простими словами: як керувати проєктами, набирати команду, співпрацювати з бізнесом та з місцевою владою.

Після успішного проходження інтенсиву асистентка кафедри прикладної психології та логопедії Дарина Литвиченко разом із активною суспільною діячкою нашого міста  Ангеліною Солощенко, серед шести інших переможців, виграли міні-грант у розмірі 10 000 гривень на створення чат-бота в телеграмі «Your psychologist» для надання актуальної, анонімної та безоплатної психологічної допомоги.

Партнерами волонтерського проєкту стали: Бердянський державний педагогічний університет, Бердянська міська рада, Інтернет-ЗМІ «Бердянськ 24», Бердянський місцевий центр з надання БВПД, NGO New Hope.

Від початку пандемії Covid-19 та оголошення локдауну в Україні, люди опинилися сам на сам із переживаннями та проблемами, що доставляють певний дискомфорт. Це домашнє насильство / аб’юз, тривожність / панічні атаки, емоційне та професійне вигорання, порушення особистих кордонів, кризи у стосунках (батьки-діти та чоловік-жінка), неконтрольована агресія, засудження за те, що ти захворів на Covid-19 (перші півроку пандемії).

Викладачі кафедри прикладної психології та логопедії Олена Ревуцька, Олена Старинська, Ольга Сербова стали волонтерами проекту: підготували корисні статі та рекомендації тим, хто потребує психологічної допомоги.

Надалі плануємо залучати здобувачів вищої освіти факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти і всіх охочих, адже й надалі чат-бот «Your psychologist» об’єднуватиме у собі корисні статті, чіткі інструкції дій у конкретних ситуаціях, екстрені контакти, куди можна звернутись у будь-який час.

Асистент кафедри прикладної психології та логопедії Дарина Литвиченко


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print