Чарівними стежками

Туризм – найкращий відпочинок, активний, цікавий, змістовний, пов´язаний із пізнанням нового. Особливо приваблюють мандрівки по рідному краю, тому колектив педагогів та студентів БЕГК БДПУ обрав найкращий спосіб ознайомитися з сивою давниною і чудовим сьогоденням Бердянщини.

20161001_134858 20161001_143347

Наприкінці вересня – на початку жовтня адміністрація і профспілка Бердянського економіко-гуманітарного коледжу БДПУ організували для педагогічних працівників та учнів навчального закладу прекрасний відпочинок. І вибір туристичного маршруту був не випадковий. Село Миколаївка Бердянського району примітне своїми високими скелями на лівому березі Берди, яка протікає понад 125 км. Урочище «Кривий ріг» було для багатьох приємною несподіванкою. Після монотонної степової рівнини мандрівники опиняються перед гірським пейзажем. Як легендарні велетні, височать над рікою і степом стрімкі скелі.

ShTHBqUJu8M 20161001_143137

У ході езотеричної екскурсії учні мали рідкісну можливість відвідати місця Сили, які за висновками біоенергетиків благодійно впливають на організм людини. Після перебування на живописному пагорбі Берегиня поблизу села Новосолдатського у всіх покращився настрій і навіть з´явилося почуття безпідставної радості, почуття спокою, комфорту і душевної рівноваги.

Скелі й пагорби є природніми накопичувачами і випромінювачами енергії землі. Так, на пагорбі Велеса відбулося остаточне оздоровлення тіла і душі.

І нарешті, унікальна можливість – Миколаївський лабіринт – рукотворне місце Сили, пам´ятка давньої ландшафтної архітектури, реконструкція якого є точною копією давнього Критського лабіринту. Учні та їх наставники пройшли загадковими спіралями, по «нитці Аріадни», щоб у цьому своєрідному «тренажерному залі природи» зайнятися корекцією долі, позбутися негативу, задумати бажання. Лабіринт, як пояснив екскурсовод, ніби геомагнітний апарат-резонатор, який викликає приховані здібності людини.

Цей день надав студентам БЕГК БДПУ необмежені можливості для творчих пошуків. Ми щиро вдячні директору Ірині Антонівні Макаровій та голові профспілки Нелі Володимирівні Руденькій за незабутній відпочинок, адже всі «зарядилися» енергією на весь навчальний рік і готові до нових творчих звершень.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами
старшого викладача БЕГК БДПУ
М. В. Вар`євої)  


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print