Чекаємо в нашій університетській родині!

7 грудня в головному корпусі Бердянського державного педагогічного університету відбувся День відкритих дверей.

Майбутні абітурієнти могли ознайомитись із тими спеціальностями, за якими наш ЗВО здійснює прийом на навчання. У холі першого корпусу кожен факультет розмістив інформаційні стенди. Тут зустрічали гостей, розповідали про «родзинки» спеціальностей, демонстрували роботи та нагороди кращих студентів, проводили професійно орієнтовні тести.

Друга частина дійства відбувалася в актовій залі. До абітурієнтів та їх батьків звернувся ректор БДПУ, професор Ігор Богданов. У своїй промові він зазначив, що освіта, яку здобувають у стінах нашого закладу, надає широкі можливості для працевлаштування, адже і професійний рівень викладачів, і матеріально-технічна база відповідають сучасним вимогам:

«Університет сьогодні – це більше 5 з половиною тисяч студентів, 6 факультетів, більше 40 бакалаврських програм, більше 20 магістерських, також діють аспірантура та докторантура. Ми постійно дбаємо про оновлення матеріально-технічної бази. У найближчих планах – ремонт гуртожитка №1. В університеті створено всі можливості для розвитку в галузях освіти, науки, мистецтва, спорту та громадської діяльності».

Далі гостям продемонстрували профорієнтаційний ролик про наш університет та представили деканів факультетів.

Відповідальний секретар приймальної комісії Марія Скурська ознайомила школярів та їх батьків із основними етапами вступної кампанії 2020 року, наголосила на цьогорічних нововведеннях.

За традицією на гостей БДПУ чекала і невеличка концертна програма: яскраві виступи студентів-хореографів та вокальний номер Дар’ї Ілікчиєвої.

По завершенні загальної частини, усі охочі відвідали факультети, де мали змогу більш детально дізнатися про спеціальності, якими зацікавилися.

Тож ми чекаємо на майбутніх студентів, які стануть частиною нашої дружної університетської родини.

Тетяна ВОЛКАНОВА


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print