Челендж від студради ФДССО

 «Україна для мене – це…»

Україна… Наша рідна країна, земля наших предків, на якій нам судилося народитися і жити, яка стала для всіх нас Батьківщиною. У кожного з нас є свій образ України, закарбований в серці. І готуючись до дня народження нашої держави, студрада факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти оголосила челендж «Україна для мене – це…».

Тиждень студенти розміщували в соціальних мережах свої думки, створюючи неповторний образ нашої неньки. Ось деякі з них:

Тихенька Віта – випускниця бакалаврату 2021р

Де поле безкрає, де небо блакитне,

Де в гаї зеленім калинонька квітне,

Де хвилі Азова й Карпатськії схили,

На кручах Дніпрових Тараса могила,

Де Київ великий і Лавра свята,

Де слава козацька летить крізь літа,

Де голос трембіти й яскравий гопак…

Мою Україну уявляю я так.

І в серці вона наче пісня дзвенить,

Щаслива я з нею у кожную мить!

Клец Катерина – голова студради ФДССО, гр. 304 СО

Я народилася і провела майже все дитинство в Криму, де в моєму оточені переважали татарські діти. Школу я закінчувала в Каменському, де більшість моїх однокласників були російськомовними. Коли я гостюю у сестри в Хмельницькому, я чую в мові західний діалект. А в групі я товаришую з дівчатами, у яких болгарське коріння. Але де би я не знаходилася, з ким би не спілкувалася, я знала, я відчувала, що це – УКРАЇНЦІ! І ми завжди знайдемо порозуміння. Україна для мене – багатонаціональна держава. А Крим – це Україна !!!

Новікова Аліна – гр. 405 СО

Україна для мене – це моя рідна земля, мій Запорізький край, де безкраї поля та індустріальні пейзажі створюють неповторну картину, яку назавжди хочеться зберегти не тільки на фото, але й в серці.

Якименко Анастасія – гр. 304 СО

Україна для мене – це країна з героїчною та трагічною історією. Її втіленням стало для мене життя моєї бабусі, яка пережила голодомор, другу світову, але вважає себе щасливою, тому що живе на рідній землі. А нас вчить пам’ятати про ці трагічні часи, тому що поки горить свічка нашої пам’яті, ми є нацією.

Визир Любов – завідувачка комунальним дошкільним навчальним закладом загального розвитку «Світлячок» Новоалександрівської сільської ради Дніпропетровської області

Україна для мене – це щасливе дитинство. Вже 50 років я працюю з найменшими громадянами нашої країни: спочатку вихователем, а після закінчення БДПУ – 33 роки завідувачкою. Наш колектив, більшість якого складають випускники та студенти-заочники БДПУ, намагається виховати малюків справжніми патріотами Батьківщини. Ми завжди святкуємо в садочку державні свята. Зараз готуємося до 30-річчя України. Всім садочком шлемо рідному університету вітання з цим великим святом!

Шендлер Максим – гр. м22СР

Україна для мене – це тисячі людей, які стали на захист наших територій. Сподіваюсь, що наша з Арізоною служба в лавах Національної гвардії України – це маленький вклад у військову могутність нашої держави.

Сердюченко Анастасія – гр 403СР

Україна для мене – це моя рідна земля та родина, друзі та дитячі спогади, традиції та надзвичайно гарна українська мова, культура, історія та смачна українська їжа, а наразі, Україна для мене – це ще й мальовничі міста та подорожі ними. Я не перестаю надихатися красою нашої країни, ще більше хочу подорожувати нею.

Студентська рада

факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print