«Через віки – Бердянськ і Ми»

  18 вересня 2019 р. в Бердянському державному педагогічному університеті відбувся квест «Через віки – Бердянськ і Ми». Він став третім етапом циклу заходів до 80-річчя Запорізької області «Запорізька область – багатогранність поглядів», а також був присвячений Дню міста.

  Участь в інтерактивній історії, яку підготували і провели співробітники бібліотеки, взяли команди ФППОМ «Щаслива нація», ГЕФ «Сіроп», ФФМКТО «Бінарний тигр», ФФКСЗЛ «Баба Галя» та ФФСК «Шмідт і К°».

  Бібліотечний квест складався з шести етапів: «Історія», «Література», «Архітектура», «Освіта, наука, персоналії», «Спорт», «Екологія, природа». У захопливій боротьбі, креативно та цікаво учасники заходу пройшли всі випробування.

  Перемогу отримала команда «Щаслива нація» (ФППОМ), друге місце посів гуманітарно-економічний факультет («Сіроп»), третє –  факультет ФМКТО «Бінарний тигр». Такий захопливий формат гри приніс учасникам море позитивних емоцій та поповнив їх багаж знань з історії міста. Всі команди-учасники були нагороджені грамотами та отримали солодкі призи від профспілкового комітету університету.

 

Людмила Золотар, провідний бібліотекар
Світлини з архіву бібліотеки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print