Четверо наших – у складі Молодіжної ради при виконкомі Бердянської міської ради

    3 грудня відбувся завершальний етап відбору до складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Бердянської міської ради. Надати заявку мала змогу молодь віком від 14 до 35 років, тому участь в цьому брали не тільки вищі навчальні заклади, а й деякі школи Бердянська. Заявок, що надали до відділу сім'ї, молоді та спорту виконкому міськради було 25, тому кінцевим етапом конкурсу була співбесіда з членами комісії на чолі з керуючою справами виконкому Ольгою Кочубей, які згодом відібрали 20 представників до Молодіжної ради.
    До її складу ввійшли четверо студентів Бердянського педагогічного університету: Дмитро Кіосов (ГЕФ), Микола Оверченко (ГЕФ), Микита Кузьменко (ФППОМ) та Альона Скуйбіда (ФФСК). І вже сьогодні о 15.00 відбудеться перше засідання, на якому буде обраний голова оновленої Молодіжної ради при виконкомі та його заступник.
    Молодіжна рада при виконавчому комітеті Бердянської міської ради була створена у 2005 році. Це неполітичний консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики, покликаний сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування, молоді та молодіжних громадських організацій міста, забезпечувати узгодженість дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та участю її в усіх сферах життя суспільства в місті. Молодіжна рада попрацювавши три роки втратила активність та перестала виконувати свої функції. За розпорядженням міського голови відбулося формуванні нового складу.

Изображение 001 Изображение 004

 

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Альони Скуйбіди)

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print