Cудові змагання з права інтелектуальної власності

03 грудня 2021 р. у межах вивчення дисципліни «Право інтелектуальної власності» (викладачка – доцентка кафедри правознавства, адвокатка Катерина Дудорова) були проведені судові змагання між здобувачами М1ПР групи ГЕФ.

Метою цього заходу було засвоєння студентами законодавчих положень, які регулюють відносини у сфері інтелектуальної власності, а також набуття ними навичок щодо застосування правових норм у конкретних життєвих ситуаціях. У процесі підготовки до змагань здобувачі повторили основні правила господарського процесу і намагатися їх дотримуватися.
Фабула гри була надзвичайно складною. У 2021 році вона пропонувалася для Національних студентських змагань з права ІВ і стосувалася таких популярних об’єктів права інтелектуальної власності як комп’ютерні програми, торговельні марки, комерційні найменування.
У змаганнях взяли участь дві команди. Одна представляла інтереси позивача, а друга – відповідачів. Магістранти складали позовну заяву і відзив. Під час змодельованого судового процесу були з’ясовані обставини справи, досліджені письмові докази. Проведено судові дебати, у ході яких адвокати виступили з промовами. Суддею ухвалено та проголошено судове рішення по справі.
У заході взяли участь студенти М1ПР, 2 ПР,2 ПР-з,3 ПР, 4 ПР, 4ПР-з груп ГЕФ.

Анастасія Жупій, студрада ГЕФ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print