Дарувати радість дітям — легко!

Стало доброю традицією, що студенти ІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» з нагоди Всесвітнього Дня захисту дітей щорічно організовують яскравий і захоплюючий захід – спортивні розваги для дітей закладів дошкільної освіти м. Бердянська. Під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента кафедри дошкільної освіти Надії Андріївні Кот майбутні вихователі продемонстрували практичні навички вивчення курсу «Теорія та методика фізичного виховання та валеологічної освіти».

Спортивні розваги дуже подобаються дошкільникам насамперед тому, що об’єднують їх спільними переживаннями, дарують відчуття перемоги. А головне – спортивні розваги допомагають формувати бажання бути сильними, спритними, витривалими, займатися спортом. Жвава ігрова форма проведення заходу, вдало підібраний музичний супровід, оформлення, акторська майстерність, яскраві оригінальні костюми надали святу особливого незабутнього колориту та викликали море вражень усіх присутніх.

Діти разом із запальними Малюком та Карслоном змагалися в силі, швидкості, кмітливості. Під енергійну музику вихованці гралиі виконували танцювальні рухи з Фіксиками – Сімкою, Шпулею та Масею. Радість і захоплені посмішки малюків викликали привітна Білосніжка та її подружки Ромашка та Розочка, жартівливий спортсмен Кіндеріно та ПеппіДовгапанчоха. Під фінальну пісню діти веселилися разом з батьками, педагогами і учасниками свята. На згадку про спільну розвагу малюки отримали медалі, фрукти та розмальовки.

Усмішки, аплодисменти та гарний настрій у всіх учасників розваги та присутніх були найвищою оцінкою практичної підготовки майбутніх фахівців дошкільної освіти.

Для студентів організація подібних заходів – відповідальний і водночас надзвичайно цікавий етап професійного становлення, адже тільки в реальних умовах можна зрозуміти всю складність, різноплановість та особливість роботи вихователя. Майбутні педагоги-дошкільники мали змогу проявити свою творчу особистість, професійну обізнаність та здібності, уміння створювати позитивну атмосферу взаємодії з дітьми.

Дитяча радість вкотре переконує всіх присутніх на дозвіллі у тому, якою великою справою є творити добро, дарувати дітям любов та об’єднувати зусилля заради майбутнього.

Як зазначила директор ЗДО № 39 «Веселка» Олена Юріївна Качерова: «Якщо ми любимо те, що ми робимо, то цедаєправильний результат. Отже, бажаю майбутнім колегам-дошкільникам крок за кроком іти до важливої цілі – бути конкурентоспроможним  висококваліфікованим фахівцем».

Юлія  Семеняко
асистент кафедри дошкільної освіти

На фото: найкращі моменти зустрічі з дітьми
Фото з архіву кафедри

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print