Дарувати свято, радість і любов

Учора, 12 грудня, в період активної підготовки до новорічно-різдвяних свят, кафедра професійної освіти, трудового навчання та технологій факультету фізико-математичної, комп’ютерної та технологічної освіти гостинно відчинила двері для потенційних абітурієнтів, щоб колективно залучитись до творчого процесу творити прекрасне власноруч. Викладач кафедри, знана майстриня Олена Савицька знов дивувала присутніх своїм натхненням, креативністю і талантом під час проведення майстер-класу «Ялинкові прикраси».

Гостей зустріла святково оформлена аудиторія, декорована дивовижними,  неповторними, радісними авторськими роботами, створеними руками студентів із різноманітних матеріалів (вати, паперу, фетру, старих лампочок, паклі, мотузки …). В підготовці і проведенні майстер-класу активну участь брали студенти і магістранти, які вже працюють вчителями трудового навчання в школах і керівниками гуртків у позашкільних закладах освіти; поділилися своїм досвідом вчителювання, розкривши деякі власні секрети професії.

Учасники заходу працювали із задоволенням та натхненням. Кожен присутній згодом утішався відчуттям того, що завдяки новорічним прикрасам, виготовленим власноруч, можна не лише робити гарною нашу оселю, але й дарувати свято, радість і любов своїм близьким. 

20171212_143935

20171212_144458 20171212_151737

20171212_152931 unnamed

 

«Університетське Слово»

(за матеріалами та світлинами
кафедри професійної освіти,
трудового навчання та технологій)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print