День юриста на Гуманітарно-економічному факультеті

8 жовтня, у День юриста, на гуманітарно-економічному факультеті відбулася урочиста посвята студентів 1ПР групи в студенти-правники БДПУ. Святковий захід перетворився на майже театралізовану виставу з елементами судового трилеру. Було імітовано повноцінний судовий процес, по завершенні якого студенти-першокурсники були «покарані» чотирма роками «суворого» навчання  в БДПУ, а також отримали сувенірні значки із зображенням гербу гуманітарно-економічного факультету.

Декан факультету доцент Т. П. Макаренко виступила в якості судді у справі «№ 228 про зволікання в обранні професії, факультету та університету», завідувач кафедри правознавства Д. В. Каменський був прокурором, а доцент кафедри правознавства Н. С. Іванова – адвокатом «підсудних». Студенти-правники другого курсу допомогли молодшим колегам організувати та провести це яскраве свято.

Отже, День юриста на гуманітарно-економічному факультеті БДПУ відсвяткували по-справжньому, по-судовому. Бажаємо студентам та всім колегам побільше справедливості, законності та доброчесності.

Дмитро Каменський,
к.ю.н., доцент, завідувач кафедри правознавства
Фотографії з архіву шуманітарно-економічного


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print