День народження Григорія Сковороди: роздуми над афоризмами українського мислителя

3 грудня, у день народження відомого українського мислителя, байкаря, педагога Григорія Савича Сковороди, на факультеті психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ у рамках проведення тижня педагогіки відбулася творча зустріч студентів 2 курсу (21 ПО та 23 ММ груп), на якій вони з захопленням обговорили життєвий шлях великого філософа, радо висловили свої міркування щодо актуальності його афоризмів у сучасному суспільстві (модераторка ‒ доцентка кафедри педагогіки Надія Щербакова). Зокрема, студенти прагнули зрозуміти цінність ідей Григорія Савича для сучасного педагога.

Вибраний формат для дискусії (сервіс Zoom та віртуальна дошка Раdlet) дозволив кожній учасниці взяти активну участь в обговоренні: висловити власні міркування, познайомитися із думками своїх колег, доповнити їх власними роздумами. Учасники зустрічі поглибили знання з педагогічної, філософської, поетичної спадщини Григорія Савича, усвідомили значущість його культурно-просвітницької діяльності, сформували незалежність думки й дії, інтелектуальну й моральну самодостатність.

У результаті плідної роботи майбутні вчителі дійшли висновку, що спадок Григорія Савича – безцінний і не втратить своєї актуальності та важливості навіть через століття.

За матеріалами кафедри педагогіки


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print