День української писемності та мови на гуманітарно-економічному факультеті

Уже 23 роки поспіль 9 листопада ми відзначаємо День української писемності та мови – свято, яке встановлено наказом Президента України Леоніда Кучми на підтримку ініціативи громадських організацій з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства. Це також День вшанування пам’яті Нестора Літописця, послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія.

У День української писемності та мови за традицією проводяться різноманітні тематичні заходи: покладають квіти до пам’ятника Несторові-літописцю, відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою, у цей день стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, а також кожного року по радіо лунає традиційний диктант, у якому можуть взяти участь усі охочі, навіть за межами України.

За ініціативою студентської ради гуманітарно-економічного факультету наші студенти приєдналися до акції «20-й Всеукраїнський радіодиктант єдності» та перевірили свій рівень володіння державною мовою.

Дар’я Пілікіна,

студентка 1 курсу ГЕФ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print