ДІАЛОГИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

Профорієнтаційна робота Інституту фізико-математичної і технологічної освіти

Перший день весни співробітники кафедри технічних дисциплін Інституту фізико-математичної і технологічної освіти зустріли в дорозі, продовжуючи свою профорієнтаційну діяльність, спрямовану на забезпечення набору студентів на 2013-2014 навчальний рік.

Цього разу місцем проведення агітаційної роботи було обрано школи Бердянського та Куйбишевського районів (Андріївка, Олександрівка, Карла Маркса, Миколаївка, Осипенко, Кінські Роздори, Куйбишеве, Олексіївка та ін.). Випускники сільських шкіл – це також, як показує практика, потенційні абітурієнти на напрями підготовки: технологічна освіта, професійна освіта, фізика і математика.

У ході зустрічей представники кафедри технічних дисциплін старші викладачі Володимир Малихін і Сергій Онищенко знайомили випускників шкіл із переліком спеціальностей Інституту фізико-математичної і технологічної освіти, ділилися власним досвідом і необхідною інформацією щодо специфіки навчання на кожному із напрямів. Випускники шкіл переглянули короткометражний фільм про ІФМТО і отримали рекламну продукцію.

Асистент Марія Дольме детально зупинилися на умовах прийому до БДПУ у новому навчальному році, нагадала про реєстрацію на ЗНО, розповіла про особливості подачі документів для вступу і сертифікатів з необхідних предметів на напрями: 6.010103 Технологічна освіта; 6.010104 Професійна освіта. Інженерна та комп’ютерна графіка (Комп’ютерні технології); 6.040203 Фізика; 6.010102 Математика.

Аналізуючи недавні зустрічі, молоді викладачі відзначають, що навчання в університеті дає змогу студентам не лише успішно освоювати навчальну програму, користуватися найновішими навчально-методичними матеріалами, слухати лекції висококваліфікованих викладачів Інституту фізико-математичної і технологічної освіти, а також приймати активну участь в культурно-розважальних та спортивних заходах, що проводить університет.

Скрізь активно долучалися до спілкування із представниками ІФМТО директори, вчителі та майбутні абітурієнти.

Підсумовуючи результати поїздки можна сказати, що встановлений зворотній зв’язок із школярами та систематична профорієнтаційна робота дозволяє не лише вивчати їх пропозиції та ініціативи, а й враховувати зауваження в організації подібних заходів у майбутньому. Сподіваємося, що наш конструктивний діалог залучить немало гарних студентів до навчання у нашому вузі.

Марія Дольме,

асистент кафедри технічних дисциплін, аспірант БДПУ

На світлинах: молоді університетські фізики-математики в пошуках своїх ще молодших колег

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print