Ділилися досвідом

Викладачі нашого університету доцент кафедри прикладної психології та логопедів Ольга Сербова та старший викладач кафедри психології Олена Колпакчи 6 червня взяли активну участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «Особистісно-професійний розвиток учителя Нової української школи: світові освітні практики, український контекст», яка проходила на базі Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького. У межах конференції було проведено різноманітні заходи, як-от: відбулася робоча нарада Першого заступника Міністра освіти та науки України Павла Хобзея, директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяни Озерової з учасниками конференції; презентовано досвід впровадження педагогічних інновацій в освітній процес закладів загальної середньої освіти; майстер-класи, виставки, урочисті відкриття освітньо-наукових лабораторій.

Наші викладачі, доцент кафедри прикладної психології та логопедів Ольга Сербова та старший викладач кафедри психології Олена Колпакчи, провели декілька майстер-класів для психологів та педагогів щодо прикладних аспектів роботи в умовах Нової української школи. Так, Олена Колпакчи презентувала майстер-клас з елементами тренінгу «Розвиток емоційного інтелекту в освітньому просторі НУШ», який занурив слухачів у проблему значення емоційного інтелекту для дитини та пошуку ефективних способів його розвитку в умовах НУШ. Майстер-клас Ольги Сербової «Сімейний міф: ілюзія рамок і рамки ілюзії» було присвячено проблемі сімейних проблем та їх впливу на розвиток особистості дитини. Учасники мали змогу розібратися в питаннях суб’єктивного і об’єктивного сприйняття понять «сімейного щастя» і «правильне виховання». Формат майстер-класів спонукав до роздумів, обміну думками, пошуку відповідей на актуальні питань сьогодення.

Наші викладачі повернулися до рідного вишу сповнені натхненням і прагненням до подальшого професійно-особистісного розвитку.

Ольга Сербова,
доцент кафедри прикладної психології та логопедії
Світлини з архіву кафедри прикладної психології та логопедії

 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print