До активної та неперервної освіти!

Сучасні умови життя змушують майбутнього спеціаліста до активної та неперервної участі в освітній діяльності.

Здобувачі вищої освіти за спеціальністю 016 «Спеціальна освіта» постійно знаходять нові можливості для розвитку професійної мобільності. Вони прагнуть обирати ті форми професійної освіти, які відповідають їх особистим запитам, запитам суспільства та сприяють формуванню індивідуальної стратегії професійної компетентності, закладають основу конкурентоздатності спеціаліста.

Тому стилем життям майбутніх фахівців, що прагнуть до максимальної реалізації свого потенціалу, стає неформальна освіта. Здобувачі освіти раді поділитися своїми досягненнями та враженнями:

«Не перший рік проходжу різні вебінари/семінари, пов’язані з професією і не тільки. Неформальна освіта – це дуже класно, вона допомагає поглиблювати знання при вивченні дисциплін. Не завжди можна знайти безкоштовні та дійсно корисні вебінари ,але мої улюблені портали для цього: «Всеосвіта», «На урок», вебінари Рината Карімова (для логопедів), а також чудовий фестиваль «АРТ-ДИВОСВІТ», який не перший рік проходить в Бердянську та приносить багато позитивних емоцій та знань, які знадобляться не тільки в майбутній професії й у житті!», – зазначає Крістіна Улітіна.

Радіємо успіхам та натхненню наших майбутніх професіоналів!

Ольга Сербова,

доцент кафедри прикладної психології та логопедії


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print