ДО МУЗЕЮ КНИЖКУ ПРИНЕСІМО

Наприкінці минулого року, а точніше, 27-го грудня, ми повідомляли, що в першому корпусі університету пройшла визначна подія: урочисто відкрито Фонд рідкісної та цінної книги – перший в Запорізькій області своєрідний музей цікавих історичних видань древнього минулого. Під час церемонії відкриття завідувач бібліотеки Світлана Білокінь, зокрема, зазначала: «Хочу подякувати нашому ректору Вікторії Зарві за всебічну підтримку і надане нам окреме приміщення, також велике спасибі за допомогу директорам інститутів і деканам факультетів, без яких було б немислиме відкриття музею». А закінчували ми цей фоторепортаж такими словами: «Не в одній нашій оселі припадають пилом цікаві старовинні видання, місце котрим – на полицях університетського музейного Фонду рідкісної та цінної книги, щоби кожен студент чи викладач, будь-який відвідувач музею зміг насолодитися незабутніми моментами втаємничення з таким багатим і таким цінним минулим нашим».

Сьогодні ж знову звертаємося до кожного, в кого в домашній бібліотеці є будь-який екземпляр рідкісної книги: подаруйте університетському музею, це потрібно майбутнім поколінням наших студентів, викладачів, відвідувачів музейного Фонду.

«Університетське Слово»

На світлині: завідувач університетської бібліотеки Світлана Білокінь отримує перші подарунки для Фонду рідкісної та цінної книги


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print