Долучилися до Всесвітнього Дня “дякую”

Сьогодні, 11 січня, є "найбільшим ввічливим" днем року – в усьому світі відзначається Всесвітній день "дякую". Цього дня бажано подякувати усім близьким та рідним, тим, хто є поруч із вами та тим, хто вам небайдужий. Відкриваючи для себе історію цього дня, варто завважити, це свято з'явилося з ініціативи ООН і «ЮНЕСКО». Є версія, що його спеціально придумала одна з американських компаній, що виробляє вітальні листівки, яка в такий спосіб просто захотіла збільшити свій прибуток. Але як би там не було, тепер щорічно  11 січня є «найввічливішою» датою в році.

IMG_8823

По-своєму долучилися до неї університетські «ДоброДій»ники, продовжуючи  розпочату 6 січня християнсько-благочинну акцію «Допомагаємо ближньому».

Нині організатор університетської Благодійної Скрині «ДоброДій» Степан Герилів, голова первинної організації вчителів-ветеранів Алла Іванова, член ради ветеранів, волонтер Алла Бичкова, вчителі-пенсіонери-волонтери Галина Левченко, Ніна Назарова та Жанна Фоміна з доброю місією та теплим «дякую» за багатолітні вчительські подвиги побували ще в п`яти помешканнях, де проживають ті, що так потребують нашої з вами уваги.

IMG_8825 IMG_8826

Найперше бердянські благодійники завітали до Таїсії Леонідівни Єрмак, якій саме сьогодні виповнюється 90 років, щоби привітати з ювілеєм й вручити грошову допомогу від американських парафіян церкви св. Івана Хрестителя.

IMG_8827 IMG_8828

Сьогоднішнє «дякую» також зворушливо отримали: Ольга Олексіївна Кузнєцова, Катерина Іванівна Чулакова, Ганна Петрівна Лук`янова та Олександра Кузьмівна Грімм (див. світлини).

«Університетське Слово»
Світлини редакції 


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print