Дружній квест студентства – із блискавичною перемогою

Учора, другого жовтня, відбувся загальноміський квест “Молоді, здорові, талановиті та успішні”, організаторами  якого виступили: відділ сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Бердянської міської ради та Бердянське міське Товариство Червоного Хреста України, які обрали за мету – навчити підлітків надавати першу допомогу та засвоїти основні принципи Червоного Хреста України. Місцем проведення заходу – парк ім. П. П. Шмідта

Наш університет взяв участь у змаганні та висунув команду у складі п’яти студентів третього курсу  спеціальності «Фізична реабілітація» факультету  фізичного виховання під назвою «Групіровка 32». Кольором команди дівчата обрали червоний, який, за їхніми словами, точно передавав дух цього заходу. Емблемою став особливий знак – червоний хрест, змія у чарці та вінець із книгою.  Як відзначила капітан команди, емблема символізувала єдність медицини, педагогіки і червоного хреста – як одного із  головних принципів заходу. Також у квесті брали участь команди інших навчальних закладів.

У ході квесту гравці продемонстрували свої знання та вміння в сфері рослинного світу, творчості, спорту, фізичної реабілітації та медичних знань. 

Студенти БДПУ Колісніченко В. Ф., Фаніна К. В., Візенкова А. О., Юдіна Е. Р. та Димова А. А – вибороли перемогу  у квесті, посівши перше місце.

Звичайно, перемоги не можливо було досягти без активної групи підтримки з боку студентів факультету фізичного виховання, які підбадьорювали завзяту команду.

Супроводжували та активно вболівали за наших переможців заступник декана з наукової та міжнародної діяльності факультету фізичного виховання Віталій Гнатюк, завідувач кафедри основ здоров’я, фізичної реабілітації та екології Світлана Хатунцева, доценти Віталій Осіпов, Світлана Кара та Світлана Книш, асистент Ірина Расторгуєва. Окрема подяка куратору групи Лілії Томіч, яка згуртувала команду переможців.

Захід був чудовий, усі учасники залишились дуже задоволені отримавши безліч позитивних емоцій.

DSC_0106 DSC_0123

DSC_0134 DSC_0135

DSC_0153 DSC_0168

DSC_0173 DSC_0204

DSC_0212 завоювання 1-го місця DSC_0258

DSC_0261


Анастасія Димова,

студентка 3 курсу спеціальності «Фізична реабілітація» ФФВ

Світлини Віталія Гнатюка


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print