Дистанційний конкурс хореографічної майстерності «Танець – це життя!»

За традицією кафедра теорії та методики навчання мистецьких дисциплін проводить конкурс хореографічної майстерності «Танець – це життя!». У цьому році в умовах карантинних обмежень – це дистанційний формат.

Конкурс «Танець – це життя!» проводиться з метою виявлення творчо обдарованої молоді, залучення випускників шкіл, які мають базову хореографічну підготовку, здобувати вищу освіту в Бердянському державному педагогічному університеті.

Програма конкурсу передбачала виконання кожним конкурсантом сольної композиції в конкурсній номінації. За бажанням учасник міг надіслати другий номер малої танцювальної форми з його головною участю, а також брати участь у двох і більше номінаціях.

Конкурс проходив у декілька етапів: перший – це подання електронних заявок та відео виступів; другий – це робота членів журі; третій – нагородження конкурсантів.

У цьому році оцінювали номери конкурсантів вельмишановне журі, а саме директор ЦДЮТ ім. Є.Рудневої м. Бердянськ, стейкхолдер ОПП Середня освіта (Хореографія). Фітнес – Олег Балабан, старша викладачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, депутат міської ради – Тетяна Фурманова; кандидатка педагогічних наук, старша викладачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, педагог народного ансамблю естрадного танцю «МарЛен» Юлія Тараненко, викладачка бальної хореографії кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, керівник Salsa Club «Corazon» Юлія Павленко, голова журі завідувачка кафедри теорії та методики навчання мистецьких дисциплін, доцентка, заслужений працівник культури України Олена Мартиненко.

У цьому році конкурс об´єднав  17 учасників із Маріуполя, Запоріжжя, Молочанська, Бердянська та Бердянського району. Конкурсанти змагалися в наступних номінаціях: народний танець, класичний танець, естрадний танець, бальний та сучасний танець.

У номінації «Бальний танець»: дипломи І-го ступеня отримали Дем’яненко Семен та Руденко Мирослава. У номінації «Класичний та народний танець» дипломом І-го ступеня нагороджено Феденюк Софію.

У номінації «Естрадний танець» дипломи ІІІ-го ступеня отримали Протасенко Єлизавета та Середа Ніка, дипломи ІІ-го ступеня – Галицька Марія та Синеок Вікторія, дипломи І-го ступеня – Мацак Дар’я та   Омельченко Христина.

У номінації «Сучасний танець» дипломи ІІІ-го ступеня одержали Вознюк Христина та Черновець Анастасія, дипломи ІІ-го ступеня – Шерньов Микита, Дзюба Олександра, Нефедова Ольга та Дубінець Вікторія, дипломи І-го ступеня – Чаплян Діана, Палагута Анна та Гончар Софія.

За спільним рішенням усіх членів журі учні 11-х класів отримали сертифікати: Сенеок Вікторія, Протасенко Єлизавета, Мацак Дар’я,  Дем’яненко Семен, Черновець Анастасія, Феденюк Софія, Нефедова Ольга, Палагута Анна, Гончар Софія та Омельченко Христина.

Ми щиро дякуємо всім учасникам дистанційного хореографічного конкурсу «Танець – це життя!» за вашу плідну працю, надзвичайні виступи і до нових зустрічей!!!

За матеріалами кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print