Фінальні результати дистанційних математичних конкурсів для школярів. Співробітництво продовжується

Підбиті підсумки дистанційних математичних конкурсів «Сімейна математика» (СМ) для учнів 5-6 та 7-9 класів та «Математика. Логіка. Інтелект» (МЛІ) – для 10-11 класів.

У конкурсі СМ взяли участь понад 375 математичних родин-команд із Запорізької, Донецької, Харківської, Дніпропетровської та Херсонської областей. У фінал конкурсів «Сімейна математика» та «Математика. Логіка. Інтелект» пройшло понад 200 команд та 58 старшокласників відповідно.

За результатами конкурсів журі визначило переможцями 35 команд із 5-6 класів, 21 команду з 7-9 класів та 7 учасників із 10-11 класів.

Грамотами СМ за перемогу у номінаціях «Кмітливість», «Конструктори», «Цар гори», «Конструктор задач», «Креативна геометрія» було відзначено 71 математичну родину. Більш детально з результатами змагань можна ознайомитись на сайтах конкурсів «Сімейна математика» та «Математика. Логіка. Інтелект.» Усі учасники отримали іменні сертифікати.

Проведення дистанційних математичних конкурсів викликало жвавий інтерес в учнів, їхніх батьків і вчителів. Уже другий рік поспіль на адресу кафедри математики та методики навчання математики надходять листи-подяки від окремих учасників, професійних спільнот учителів і закладів загальної середньої освіти, на думку яких організовані БДПУ інтелектуальні змагання є профорієнтаційно важливими, захоплюючими та очікуваними в майбутньому. Отже, співробітництво продовжується.

За матеріалами кафедри математики

та методики навчання математики


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print