«GOSPODARKA – ZMIANY – ZARZĄDZANIE» («Економіка – Зміни – Управління») –

під такою назвою 6 грудня ц. р. в Вищій школі HUMANITAS (м. Сосновець, Республіка Польща) пройшла ІІІ Міжнародна наукова конференція, присвячена сучасним питанням управління змінами в економіці. В її роботі взяли участь науковці з Польщі, Словаччини, Чехії та України.

На конференції виступили й викладачі факультету економіки та управління БДПУ: кандидат економічних наук, доцент Тетяна Несторенко з доповіддю на тему «Spillovers and industry clusters» («Спіловери та промислові кластери»), присвяченою визначенню впливу агломераційних ефектів на результативність діяльність кластерів та економічному обґрунтуванню вибору абітурієнтом місця та форми навчання у вищому навчальному закладі та кандидат економічних наук, доцент Олександр Несторенко з доповіддю на тему «ABC analysis and EOQ model» ( визначення умов застосування аналізу АВС у моделі управління запасами) – див. світлини.

Під час роботи ІІІ Міжнародної наукової конференції був укладений договір про співробітництво між Вищою школою HUMANITAS та Бердянським державним педагогічним університетом(див. світлини). Договором передбачено налагодження співробітництва в сфері освітньої та наукової діяльності, зокрема, обмін викладачами та студентами; спільна участь в організації і роботі науково-практичних конференцій і семінарів, в тому числі студентських; участь у підготовці і виконанні спільних наукових проектів, у тому числі в рамках міждержавних програм і міжнародних грантів тощо.

«Університетське Слово»

Світлини з архіву факультету


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print