Гайд про ESC-волонтерство без кордонів від волонтерів-практиків

17 лютого 2021 року для студентів 1-го та 2-го курсів спеціальності Соціальна робота з метою залучення фахівців-практиків до освітнього процесу відбулась гостьова лекція волонтерів програми European Solidarity Corps Андрія Бондаренка та Ахтема Амзаєва в рамках дисципліни «Практикум з організації волонтерської роботи». Організатором лекції виступив асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти Антон Сердюченко.

Першим виступав Андрій Бондаренко – волонтер організації «Asociación Jóvenes Solidarios», яка знаходиться в місті Аренас-де-Сан-Педро, Іспанія. Андрій розповів про свою мотивацію стати волонтером, процес відбору кандидатів та ознайомив студентів з вимогами програми, перевагами участі та власним досвідом.

  Ахтем – волонтер асоціації «POLITES», яка знаходиться в місті Щецин, Республіка Польща. Ахтем поділився інформацією про процес пошуку організації, від якої можна поїхати на волонтерство, як обрати майбутнє місце проходження волонтерства, що потрібно знати та вміти, а також розповів про власний досвід вже майже піврічного волонтерства за кордоном.

  Андрій та Ахтем підготували корисні матеріали з посиланнями та необхідною інформацією для бажаючих стати учасниками програми European Solidarity Corps:

Офіційний сайт European Solidarity Corps

Групи в Facebook:

ESC – European Solidarity Corps – EVS – European Voluntary Service

European Solidarity Corps

EVS (European Voluntary Service) and ESC (European Solidarity Corps)   

Такі зустрічі сприяють розвитку soft-skills майбутніх соціальних працівників, усвідомленню необхідності особистої участі у вирішенні проблем, що стоять перед суспільством, і готові безоплатно присвятити цьому свій час, досвід і знання.

Антон Сердюченко,

асистент кафедри соціальної роботи та інклюзивної освіти


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print