Хореографи-кінематографи

Ні для кого не секрет, що студентські роки – це найяскравіші моменти нашого життя. Але наша пам'ять не здатна запам’ятовувати усі події, що з нами відбуваються. Згодом вона, наче гумкою, стирає багато інформації та лишає нам лише кульмінаційні моменти власного життя. Проте як важливо зберегти в пам’яті кожен студентський день, пережитий в стінах рідного Бердянського педагогічного університету, щоб згодом передивлятися, згадувати та сміятися від щирого серця, повертаючись у молодецькі літа.

На кафедрі хореографії Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв відбувся конкурс «Професія хореографа очима студентів». Протягом двох тижнів студенти мали зібрати відеоархів групи та виступити у ролі кінематографів. Кінофестиваль проходив у вівторок та п’ятницю, студенти з першого по шостий курс презентували фільм з метою вибороти свій перший Оскар. Усі студенти охоче поставились до завдання та здивували викладачів своїми неординарними й різносторонніми ідеями, оригінальністю, різноплановістю та високим рівнем креативності представлених робіт. Перше місце посіли студенти четвертого курсу, яким вдалося передати всю атмосферу студентського життя, а також показати свою причетність до цієї атмосфери. А гран-прі вибороли студенти шостого курсу, бо якості та оригінальності їх відеофільму позаздрив би й сам Тарантіно.

IMG_2895

Студенти, робіть своє життя яскравішим вже сьогодні, щоб було про що згадувати, що записувати, а згодом і переглядати. А ми будемо з нетерпінням чекати наступних ваших робіт.

«Університетське Слово»
(за матеріалами кафедри)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print