ГОСТІ КАФЕДРИ – «ШКІЛЬНІ ГАЗЕТЯРІ»

Ну що б, здавалося, слова…

Слова та голос – більш нічого.

А серце б’ється, ожива, як їх почує.

Тарас Шевченко

Напередодні шевченківських свят викладачі та студенти кафедри соціальних комунікацій запросили до себе в гості учнів 5-Б класу загальноосвітньої школи № 2 (директор – Н. О. Вороновська), які є членами гуртка «Шкільна газета». Майбутні журналісти із цікавістю поспілкувалися з тими, хто навчає секретам професії. Дівчата та хлопці захоплено сприйняли ініціативу кафедри – записати вірші Тараса Шевченка у радіостудії. Ольга Назаренко, Ольга Білоконь, Ганна Капустіна, Давид Якубишен, Владислав Вихрицький, Данило Пінчук, Маріам Пономаренко зробили свій внесок до рубрики «Книжкова полиця» студентського радіо «Бумеранг». Вірші Кобзаря у виконанні школярів почуємо на початку березня, коли все свідоме українство вшановуватиме пам'ять великого митця.

Згадуючи, як блищали дитячі очі, як схвильовано слухали вони свій голос після запису, як пишалися тим, що їм вдалося спробувати себе в ролі дикторів, віриш у наступність поколінь, талановиту молодь і важливість нашої професії.

Особлива подяка керівнику гуртка – заступнику директора з навчально-виховної роботи Л. М. Момотюк, яка піклується про творче зростання своїх вихованців.

Юлія Мельнікова,

завідувач кафедри соціальних комунікацій ІФСК БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print