Гостинно відчинені двері в універі

Сьогодні в БДПУ пройшов традиційний День відкритих дверей

Нинішня неділя стала святковою для Бердянського державного педагогічного університету, бо він гостинно відчинив двері перед старшокласниками шкіл не лише нашого міста та області, але й перед вступниками із сусідніх областей.

Гості університету в цілому, інститутів і факультетів, зокрема, почерпнули максимум інформації щодо напрямів підготовки, матеріально-технічної бази вишущодо професорсько-викладацької команди, яка готова робити все можливе, щоби з завтрашнього абітурієнта вийшов конкурентноспроможний та висококваліфікований фахівець… Їм, гостям нинішнім, також розповіли про найважливіші моменти, на які варто звернути увагу задля успішного проходження зовнішнього незалежного оцінювання й під час вступної кампанії наступного навчального року.

Офіційно-святкова частина Дня відкритих дверей, під час якої абітурієнти могли познайомитися з керівниками університету, трьох інститутів, п'яти факультетів та коледжу, отримати відповіді на найважливіші запитання, пов’язані зі вступом до БДПУ, проходила в актовій залі головного корпусу. Старшокласникам та їхнім батькам продемонстрували відеопрезентації, де йшлося не лише про матеріально-технічну базу університету, навчання та наукову діяльність наших студентів, але й про дозвілля студентів, їх участь у творчих та спортивних заходах, про все, що тільки могло зацікавити потенційного абітурієнта чи його рідних.

Ректор університету, профессор Вікторія Зарва у своєму вітальному слові дякував усім присутнім, що завітали до нашого вищого навчального закладу, запевнила завтрашніх студентів, що кожний з тих, хто вибере навчання в БДПУ, не зробить помилки, а навпаки – впродовж 4-5 років пишатиметься гордим званням «студента Бердянського державного педагогічного університету»! Бо ж саме в нашому університеті існують давні освітянські традиції, спрямовані на зміцнення професорсько-викладацького та студентського авторитетів вишу; постійно оновлюється науково-технічна база університету, відкриваються перспективи перед тими абітурієнтами, що прагнуть займатися науковою діяльністю тощо.

Директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (ДРЦОЯО) Марина Горбенко-Хвастунова розповіла присутнім про основні етапи вступу до вищого навчального закладу, порадила майбутнім абітурієнтам звернути особливу увагу на умови реєстрації, необхідної для участі в ЗНО… Зацікавила абітурієнтів можливістю спробувати свої сили під час пробних тестувань, організованих ДРЦОЯО, методист цієї організації Наталя Мукомел.

Відповідальний секретар приймальної комісії БДПУ Тетяна Яценко розповіла, що остаточно затверджені в МОН України Умови вступу до вищих навчальних закладів у 2014 році будуть оприлюднені на офіційних сайтах Міністерства та нашого університету наприкінці листопада цього року, окреслила основні етапи майбутньої вступної кампанії, запропонувала абітурієнтам звертатися до приймальної комісії БДПУ з приводу будь-яких питань, пов’язаних зі вступом до вишу; побажала усім присутнім зробити правильний вибір і зустріти перше вересня 2014 року студентами вподобаного вищого навчального закладу – Бердянського державного педагогічного університету!

Проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Рогозін відповідав на запитання старшокласників, що надійшли цього дня до організаторів свята та стосувалися майбутньої вступної кампанії…

Ведуча свята абітурієнтів представила присутнім керівництво університету, деканів факультетів, директорів інститутів, колледжу БДПУ. А Уляна Єгорова та учасники відомих в університеті ансамблів «МарЛен», «Феєрія», «Барвисті музики», «Золотий гомін», «Хуртовина» та інших подарували гостям цікаву концертну програму.

Кожен гість отримав примірник газети БДПУ «Університетське Слово», буклети факультетів із корисною інформацією.

Після завершення офіційних виступів на абітурієнтів чекали екскурсії університетом та факультетами, які для них влаштували викладачі та студенти БДПУ.

Завтрашні абітурієнти змогли ознайомитися з тематичними виставками, підготовленими коллективами інститутів і факультетів.

…Ось деякі враження гостей, що взяли участь у заході:

Випускниці Андріївської ЗОШ Аліна та Настя:

Від учителів дізналися про проведення Дня абітурієнта й вирішили обов’язково завітати сюди, аби більше дізнатися про вступну кампанію-2014, адже плануємо вступати до БДПУ. Сьогоднішній день провели з користю й отримали багато потрібної нам інформації.

Випускник Маріупольської ЗОШ №24 Владислав Прийма з мамою Ларисою:

Про День абітурієнта ми дізналися з офіційного сайту БДПУ й відразу вирішили завітати сюди, аби більше довідатися про цей виш. Для майбутнього вступу обрали напрям підготовки «Хореографія», бо на рахунку Влалислава – участь та перемоги в бальних танцях у різних конкурсах, в тому числі й загальноукраїнських. Ми з задоволенням взяли участь в екскурсії університетом, поспілкувалася зі студентами та викладачами БДПУ.

Випускниця Бердянської ЗОШ №7 Маргарита Попик із мамою Оленою:

Вирішили обов’язково прийти сюди, щоби побачити університет на власні очі та з’ясувати всі подробиці щодо вступної кампанії, зокрема, про творчий конкурс, який чекає на тих, хто вирішив стати студентом-журналістом. Університет сподобався, і, без сумніву, вступатимемо саме сюди – до Бердянського державного педагогічного університету.

Степан Герилів,

журналіст

На світлинах Олександра Лазукіна та автора: незабутнє сьогоднішнє свято в стінах БДПУ


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print