ГРАНДІОЗНІСТЬ ЗАХОДІВ + МАСШТАБНІСТЬ МИСЛЕННЯ

Коли мова заходить про директора Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв БДПУ, доктора педагогічних наук, професора Людмилу Вікторівну Коваль, то відразу в уяві постає не тільки образ впевненої в собі привабливої жінки, а й народжуються роздуми, пов’язані з тими грандіозними змінами, що сталися в інституті під час її директорства. Масштабність її мислення, принциповість, безпрецедентна самовідданість у справі, вимогливість, в першу чергу, до себе, а вже потім до підлеглих, є добрим зразком для наслідування. Найсвіжіший приклад: з ініціативи Людмили Вікторівни та за активної підтримки колективу інституту цьогорічні Дні науки вирішили відзначити по-своєму, розгорнувши в фойє головного корпусу університету вражаюче стендове полотнище під красномовною назвою «Роль освіти у формуванні особистості майбутнього педагога інноваційного типу».

Варто тільки глянути, то відразу перехоплює подих, а коли вчитатись, вдивитись, вдуматись, то відразу ловиш себе на думці: «Придумати та сотворити таке диво могла тільки вона – Людмила Вікторівна Коваль!».

«Університетське Слово»

На світлині: Л. В. Коваль (друга зліва) із завідувачем кафедри педагогіки О. І. Поповою , проректором з наукової роботи І. Т. Богдановим та директором Інституту фізико-математичної і технологічної освіти А. О. Малихіним біля свого видовищного стенду

Світлина з архіву «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print