ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!

Від щирого серця у цей благословенний час дозвольте щиро привітати Вас зі святом світлого Христового Воскресіння!!! Водночас, прийміть найщирішу подяку за Ваше служіння ближнім, потребуючим, літнім людям та інвалідам, ув’язненим та бездомним, бідним та сиротам та всім, хто потребує нашого чуйного серця та щедрої руки.

Це свято перемоги добра над злом, свято спасіння і радості. Воно спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської любові, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовними силами, які є дуже потрібні при служінні людям, що нас оточують.

Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ, яких так потребують сотні наших ближніх.

Хай цей день принесе у Ваше серце радість і надію, гарний настрій та благополуччя.

Нехай Воскреслий Христос зігріває Вас і дарує мир, любов та злагоду, а Ваше життя буде багате на добро, милосердя, співчуття, добрі справи та готовність допомогти потребуючим людям.

Воскреслий Христос несе нам довгоочікувану радість перемоги і царювання добра, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє мир і спокій у серцях, укріпляє віру та закликає до милосердя для потребуючих наших ближніх.

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом. Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові, якою маємо ділитися щодня.

Нехай ця радісна реальність утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою. Тож нехай Божа милість та благословення оросять Ваше життя, а мир, любов та злагода запанують у Вашій душі.

Бажаю Вам гарного настрою, відмінного здоров’я, сімейного затишку, незмінного успіху та здійснення усіх задумів.

Нехай Ваша душа буде багата на добро, як святковий стіл, чиста як Великодній рушник і весела, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесутьВам  радість, віру, надію і любов, яку будете поширювати серед потребуючих.

о. Роман Сиротич,

директор Благодійного Фонду „Карітас Київ”


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print