І для них Парламент двері відчинив

Ось і розпочалася (10-го листопада) Програма стажування у Верховній Раді України. Цей рік – ювілейний, бо уже протягом 20 років український Парламент гостинно відчиняє двері перед активною молоддю з усіх куточків України для отримання нових знань, практичних навичок та безпосередньої участі в законотворчому процесі.

Цього року 105 дівчат та хлопців, а серед них – студенти Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ Вікторія Лутчак (випускниця) та Христина Алієва, пройдуть стажування у секретаріатах комітетів та Апараті Верховної Ради України, Адміністрації Президента України та Міністерстві закордонних справ України. Попереду інтернів чекають 8 місяців роботи в підрозділі стажування, ексклюзивні навчальні курси і тренінги, зустрічі з провідними діячами політичного, громадського, культурного, наукового простору, екскурсії та реалізація власних ініціатив.

Розпочалася Програма 2014–2015 рр. урочистою церемонією відкриття, що відбулася у конференц-залі будинку українського Парламенту. Першим до інтернів звернувся та поділився порадами щодо наступних місяців стажування заступник Голови ВРУ Руслан Кошулинський. Надзвичайний і повноважний посол США в Україні Джеффрі Пайєтт у своєму вітальному слові наголосив на нових викликах, які сьогодні стоять перед Україною, та можливостях і відповідальності, які відкриваються перед інтернами у зв’язку з цим.

До інтернів 2014–2015 рр. звернувся випускник Програми, а сьогодні народний депутат України VII скликання Валерій Карпунцов: «Як правило, більшість з вас – лідери серед молоді. Переконаний, що ви – патріоти, які отримали можливість впливати на зміни в країні. Я вірю, що ви використаєте наданий шанс».

Закінчилася урочиста церемонія відкриття Програми стажування у Верховній Раді України 2014–2015 рр. врученням посвідчень учасника та традиційним спільним фото біля будинку Парламенту України (див. фото).

…Разом із світлинами Вікторія та Христина надіслали редакції враження від першого дня: «Церемонія пройшла на ура! Це – неперевершено! Досі не можемо повірити, що отримали перепустки в цілком нове й таке цікаве життя!!!».

А ми тішимося ще одним: відтепер матимемо своїх власних кореспондентів і в Парламенті України!

«Університетське Слово»
(за матеріалами сайту:
http://www.interns.org.ua)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print