І знову – спортивні звитяги студентів БДПУ!

Із 28 квітня по 4 травня ц. р. в чеському місті Пльзень проходив Чемпіонат Європи з пауерліфтингу серед юніорок та дорослих чоловіків.

Студентка третього курсу факультету фізичного виховання БДПУ, майстер спорту Руслана Краснова у ваговій категорії до 72 кг із результатом 717, 5 кг у сумі триборства стала срібною призеркою!

Серед дорослих (хоч він ще юніор) магістрант першого курсу факультету фізичного виховання, майстер спорту міжнародного класу Владислав Чорний  із результатом у триборстві 827, 5 кг став бронзовим призером.
За підсумками змагань жіноча команда юніорок посіла друге місце, а чоловіча – перше!

Сьогодні зранку ректор університету, професор Ігор Богданов тепло вітав переможців із черговими спортивними досягненнями, бажаючи їм нових майбутніх звитяг…