Іще довго не забути цього вдалого дебюту!

Проректор з науково-педагогічної освіти, доцент Вікторія Ліпич, вітаючи учора першокурсників-дебютантів факультету психолого-педагогічної освіти та мистецтв, не скупилася на похвалу, назвавши їхнє феєричне пісенно-танцювальне дійство «надзвичайно вдалим дебютом»!

В принципі, кожний, хто прямував цього дня до головної актової зали на «творчу зустріч» із наймолодшими студентами цього факультету, традиційно очікував чогось неординарного, цікавого, театрального… Та цьогоріч дебютанти перевершили всі сподівання, запропонувавши глядачам казкову прем`єру мюзиклу «Видатний факультет», залучивши до виступу не тільки викладачів чи старшокурсників, а й малесеньких танцюристів, колективами яких керують колишні студенти БДПУ.

Чимало похвальних слів на свою адресу отримали першокурсники й від декана факультету, професора Людмили Коваль та голови профспілкового комітету, депутата міської ради Віталія Лоли. Віталій Григорович традиційно обдарував дебютантів солодкими призами, а Людмила Вікторівна ласкаво запросила їх до солодкого столу не тільки із різноманіттям смаколиків, а й з двома ароматними шоколадними фонтанами!

 

Степан Герилів,
журналіст
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print