IV Міжнародний науково-методичний семінар…

Сьогодні, 22-го травня, в конфнренц-залі БДПУ розпочав роботу IV Міжнародний науково-методичний семінар з болгарської мови, літератури, культури та історії. У семінарі беруть участь науковці провідних вишів України (Київ, Львів, Харків, Хмельницький, Маріуполь); Болгарії (Софія, Шумен, Пловдив, Габрово, Велико Тирново, Гоце Делчев) та Словаччини (Братислава). Серед учасників семінару – 17 докторів наук.

Із вітальними словами до організаторів та гостей конференції звернулися: проректор з наукової роботи БДПУ Ігор Богданов, координатор з міжнародної діяльності БДПУ Ігор Лиман, директор Інституту філології та соціальних комунікацій БДПУ Алла Сердюк та кореспондент Всеукраїнської державної культурно-просвітницької газети болгар в Україні Леонід Паскалов.

Відрадно, що з кожним роком кількість учасників семінару збільшується. У рамках семінару відбудуться Літературно-наукові читання «Творчість Гео Мілева».

Викладачі кафедри загального мовознавства та слов`янської філології ІФСК БДПУ підготували також виставку нових видань з болгаристики, презентація яких проходитиме впродовж роботи семінару.

Зараз триває пленарне засідання семінару, яке розпочала Лалка Денчева – із Габрово (Болгарія).

«Університетське Слово»
Світлини редакції


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print