ІЗ ПОЛЬСЬКОГО ОПОЛЕ ТА АВСТРІЙСЬКОГО ВІДНЯ

НЕДАВНО ПОВЕРНУЛИСЬ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ БДПУ

А якщо конкретніше, то саме студенти факультету економіки та управління разом із своїми наставниками вже в цьому навчальному році встигли побувати спочатку в  Польщі, де в Вищій Школі Управління і Адміністрації міста Ополе стали учасниками ознайомчого семінару.  Він розпочався зі знайомства з керівництвом ВШУіА, зокрема, молоді економісти змогли познайомитися з ректором Школи М. Дучмалом. Невід’ємною частиною семінару стали курси польської мови для початківців та лекції з історії та культури Польщі, які дали всім учасникам значно ширше уявлення про цю колоритну країну. Встигли викладачі та студенти взяти участь і в обговоренні такої серйозної теми, як «Економіко-політичні досягнення Польщі в ЄС».

ft3

На завершення семінару представники нашого університету підписали з ректором Вищої Школи Управління і Адміністрації договір про співпрацю в різних сферах науково-освітнього процесів та в культурній діяльності.

 Після плідних відвідин Польщі  вишівські економісти вирушили до прекрасного  Відня, де встигли насолодитися старовинною архітектурою, поблукавши історичними вуличками міста… А щоб яскраві моменти залишились в пам’яті надовго, зробили на згадку безліч влучних світлин.

Поїздка принесла кожному не лише багато позитивних емоцій, але й вагомий вантаж нової та цікавої інформації, який вже допомагає студентам у навчальному процесі…

Юлія Барно,

студентка БДПУ, кор. «УС»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print