Із сріблом – з Коломиї

З 2-го по 6-те грудня в одному з центрів пауерліфтингу (м. Коломия, Івано-Франківської області) відбувся Чемпіонат України з цього виду спорту, в якому вже традиційно взяли участь й спортсмени нашого міста.

Як і в минулому році, Бердянськ було представлено двома навчальними закладами міста – Бердянським державним педагогічним університетом і Бердянським медичним коледжем (БМК).

Наш університет представляв студент 5-го курсу факультету фізичного виховання БДПУ Олександр Шитик, який змагався у ваговій категорії до 93 кг. У спортивній боротьбі спортсмен зайняв друге місце з результатом 732,5 кг (присідання – 255 + жим лежачи – 177,5 + тяга – 300). Олександр – вихованець КДЮСШ СК «Первомаец», а також викладача кафедри теорії та методики фізичного виховання Руслана Літуса.

IMG_6779

Атлети та їх наставник дякують за допомогу в організації поїздки ректору університету, професору Вікторії Зарві, декану факультету фізичного виховання Сергію Кушнірюку, декану Інституту психолого-педагогічної освіти та мистецтв Людмилі Коваль, голові профспілкового комітету Віталію Лолі , а також директору Бердянського медичного коледжу Василю Фойняку.

«Університетське Слово»
(за матеріалами факультету фізичного виховання)

На фото: момент із церемонії нагородження


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print