Казки України

З 31 травня по 2 червня здобувачі вищої освіти зі спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» і за сумісництвом активні волонтери Волонтерського загону «Палітра добра» під керівництвом доцента кафедра соціальної роботи та інклюзивної освіти Анастасії Тургенєвої брали участь у Другому Всеукраїнському театральному фестивалі дитячих та юнацьких колективів «Казки України». Організаторами та засновниками театрального свята для талановитих дітей з усієї України виступила громадська організація «ФОРУМ-АРТ» спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та Бердянською міською радою.

Цього року свято казок та щасливого дитинства об’єднало близько 150 учасників та мало на меті розвиток інклюзивного напрямку, підтримку дитячого та юнацького театрального мистецтва, а також залучення дітей з особливими потребами до участі у театральному процесі. Основу програми склали вистави чотирнадцяти дитячих та юнацьких театральних колективів, учасниками яких були діти віком до вісімнадцяти років.

Студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» були залучені до організації та проведення цікавих заходів для учасників фестивалю, зокрема програми-знайомства для дітей з різноманітними іграми та вправами, майстер-класів, а також вирішення організаційних моментів.

Під час участі у фестивалі, у якості волонтерів, здобувачі вищої освіти зі спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» поспілкувались з колегами і однодумцями, а також отримали цікаву інформацію та натхнення.

 

 
Катерина Тесленко,
здобувач-магістрант –1-го курсу
спеціальності «Соціальна робота»
Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print