Кращі з кращих

Добре тому,

хто навчився вчитися

Менандр

Студенти БДПУ здавна славляться своїм розумом та талантами. Вони  завжди беруть участь у різноманітних міських, районних та обласних змаганнях та конкурсах, здобуваючи призові місця і доводять, що БДПУ дійсно вартий уваги. Наш університет також не гає часу та створює власні традиції. Однією з таких традицій є конкурс «Студент року». Вже багато років поспіль жовтень стає хвилюючим для багатьох студентів, які вражають своїми успіхами у навчанні та особистому розвитку. Адже саме такі студенти мають змогу взяти участь у цьому конкурсі.

На засіданні вченої ради ФФСК 22 грудня декан, професорка Ірина Глазкова урочисто вручила подяки студентам-номінантам від факультету філології та соціальних комунікацій.

Переможцем у номінації «Вчений року» став магістрант ФФСК Володимир Татарін. У номінації «Журналіст року» перемогла студентка 3 курсу ФФСК Тетяна Волканова.

Привітали також сумлінних учасників конкурсу, які є не менш гідними перемоги. Серед них були студенти різних груп та спеціальностей: Марія Пронька, Яна Коваленко, Дарина Тестова, Дарина Скуратовська, Софія Нікітіна та Дар’я Сластьонова.

Вітаємо наших професіоналів і талантів та бажаємо їм нових звершень.

Люби БДПУ, шануй БДПУ та примножуй його успіхи!

Дарина Тестова,

студентка 2 курсу спеціальності журналістика

Фото: «Університетське слово»


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print