Квест-Квест-Квест!

У межах проведення тижня іноземних мов к. філол. наук, доцент кафедри іноземних мов і методики викладання Ірина Школа та к. філол. наук Юлія Прядко провели «Grammar Quest» для студентів 1 курсу ФФСК ГМЛ та АМЛ.

Викладачі підібрали низку проблемних завдань із граматики, для виконання яких потрібно було актуалізувати набуті знання, згуртуватися для ефективної роботи в команді та застосувати різні доступні ресурси (власну розумну голову, мобільні телефони, доступ до інтернет мережі, клей, ножиці  та ін.). Студенти в групах виконували запропоновані завдання квесту, по завершенні яких отримували бали.

Як показала практика, квест на занятті – це захоплива пригода, під час якої учасникам потрібно було подолати певні перешкоди для досягнення однієї спільної мети. У ході гри студентам потрібно застосовувати логіку, кмітливість, креативно мислити та мати спритні ноги J, а найголовніше – навчитися працювати в команді. Учасники квесту були поставлені в ситуацію, коли необхідно знайти колективне рішення заради спільної мети, бо уміння переконувати інших і вести за собою  є корисною навичкою для майбутнього спеціаліста-педагога.

«Університетське Слово»
(за матеріалами та світлинами Ірини Школи)


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print