Лекція від фахівця-професіонала

Обмін досвідом є запорукою професійного зростання. В рамках освітньої компоненти «Хімія» лекцію з теми «Розчини» здобувачам освіти ОПП «Біологія та здоров’я людини. Фізична реабілітація» прочитав кандидат хімічних наук, доцент кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини Маріупольського державного університету, Академік Міжнародної академії наук екології та безпеки життєдіяльності (з 1995 р.), дійсний член Нью-Йоркської академії наук (з 1995 р.), керівник громадської організації екологічного спрямування «Міжнародний екологічний фонд «Азовське море» Олександр Петрович Мягченко.

Олександр Петрович має більше 200 наукових публікацій, серед яких 10 авторських свідоцтв, 19 підручників та навчально-методичних посібників (з яких 6 мають гриф Міністерства освіти та науки України). Науковець нагороджений знаками: «За наукові досягнення» (2006 р.), «Петро Могила» – за розвиток вищої освіти та грамотою Міністерства освіти і науки України. Праці Мягченка О.П. представлені на міжнародній арені. У Штаб-квартирі ООН (США, Нью-Йорк) 13 квітня 2017 проходила 26-та Міжнародна конференція з охорони здоров’я і навколишнього середовища «Глобальні партнери для глобальних рішень «Здоров’я і довкілля…», яку проводила  організація “World information  Transfer (WIT)”, яка має загальний консультативний статус при ООН і займається питаннями охорони навколишнього середовища та поширенням екологічної освіти. У цій конференції брав участь Олександр Петрович з доповіддю на тему «Соціально-екологічні проблеми Азово-Чорноморського басейну та шляхи подолання його екологічної кризи». Науковий доробок вченого був зацікавлено та схвально сприйнятий учасниками конференції.

Багато років Олександр Петрович працює у галузі хімічної екології, зокрема, досліджує екологічні проблеми Азовського моря. Тема лекції якнайкраще сприяла здійсненню міждисциплінарних зв’язків, оскільки дозволила поєднати між собою теоретичні знання з хімії, фізики та біології із практичними їх застосуванням у галузі екології та природозбереження.

Світлини з архіву кафедри


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print