Логотип для РМУ

Учора, 26 жовтня, відбулося друге засідання правління Ради молодих учених БДПУ. На порядку денному стояли важливі питання: затвердження назви конференції молодих учених БДПУ, обговорення макету сайту для РМУ, проведення соціологічного опитування серед професорсько-викладацького складу університету тощо.

_DSC2244 1

Але найважливішою подією засідання було затвердження символіки РМУ, адже символіка – це неодмінний атрибут самовизначення організації або об’єднання. Ефективний імідж будь-якої установи сьогодні немислимий без корпоративної атрибутики. Саме вона формує фірмовий стиль і включає в себе безліч елементів обов'язкового використання – від логотипу, слогану, гімну до візиток, сувенірів, що і дозволяє створювати унікальне «обличчя організації». Корпоративні відзнаки привертають увагу не тільки до діяльності установи, що дозволяє сформувати позитивний образ у партнерів і співробітників і, будучи зовнішнім візуальним елементом корпоративної культури, відображають ідеологію, стандарти і цінності компанії. Сьогодні навіть невеликі установи прагнуть мати фірмову канцелярію і сувенірну продукцію з корпоративною символікою.

2 3

Логотип для Ради молодих учених БДПУ було створено молодим, але вже відомим у нашому університеті дизайнером – студентом 5го курсу факультету фізико-математичної освіти, комп’ютерних технологій та трудового навчання Сергієм Ковачовим.

3JYjT1R1D8A

Логотип представляє собою стилізовану абревіатуру Ради – РМУ, що утворює своїми контурами чи то квітку, чи то серце, символізуючи прагнення до зростання та любов до науки. Ефект цей посилено кольорами: червоний – символ наснаги, енергії та зелений –  символ росту і перемоги. Буква М має форму фігури людини, руки якої охоплюють весь логотип. Це символ Молодого вченого, що здатен своїм ентузіазмом та жагою до пізнання оволодіти знаннями для розвитку нашої науки.

Logo2

На світлинах можна побачити приклади використання логотипу та варіанти його виконання. На засіданні було прийнято рішення затвердити цей логотип та розпочати роботу над створенням інших атрибутів символіки.

14673074 14673075 14673076

14673077 мокап 1 растяжка 2

А ми хочемо подякувати Сергію за такий неоціненний подарунок та внесок у розвиток і зміцнення Ради молодих учених.

Яна Сичікова,
голова РМУ БДПУ, доцент
кафедри професійної освіти
Світлини автора


Поділитися:

  • Facebook
  • Twitter
  • LiveJournal
  • Print